Recenze


poznámka autora webu : DIANA AKLAMA je vlastníkem firmy PODLAHY AMÁLKA

Blanka T.

"Firma Podlahy Amálka, zastoupená panem Jiřím Kronďákem, odvedla perfektní práci. Od nabídky po celou realizaci 8podlažního bytového domu probíhala bezproblémová komunikace. Práce byly dokončeny daleko před stanoveným termínem. Bylo provedeno stěrkování, oprava poškozených schodišťových stupňů i další opravy nalezené až po odstranění starého lina. Nové lino bylo položeno naprosto dokonale bez jediné chybičky. Naprostá spokojenost i příjemné překvapení, že v dnešním světě ještě existují takoví odborníci, kteří odvedou skutečně poctivou práci. Moc děkuji. "

( dodání a položení lina v bytovém domě, 8 podlaží )


Marie K. :

"Jsem maximálně spokojena. Ochota, skvělá práce, rozumná cena. "

( výměna laminátové podlahy za vinylovou v bytě, plocha cca 24 m2 )


Marcela Š. :

"Rychlé jednání, rychlé a bezchybné provedení. Byli jsme v dnešní době, kdy ne vždy vše klapne, co se domluví, velmi spokojeni. Doporučuji. "

( Položení lina v bytě 1+1, podlahová plocha do 50 m2 )


Erika K.

"Firmu Podlahy Amálka vřele doporučuji. Velmi vstřícné a rychlé jednání. Rychlá a odborná komunikace. Již první kontakt na telefonu byl velkým přínosem při rozhodování, pan Kronďák nám ihned vysvětlil rozdíl mezí lepenou a click podlahou a jejich pro a proti. Ačkoliv měl být termín až v září, pan Kronďák nám vyšel ochotně vstříc a následující sobotu a neděli s kolegou podlahu vyměnil (pokoj s kuchyňským koutkem a předsíň). Jednalo se o stržení staré laminátové plovoucí podlahy a pokládku nové click vinylové podlahy. Žádná z oslovených firem nebyla ochotna strhnout starou podlahu pod kuchyňskou linkou (což bylo jak se ukázalo velmi důležité, po havárii prasklé vodovodní trubky se pod podlahou vytvořila plíseň). Pan Kronďák i za ztížených podmínek laminát odstranil a podklad vyčistil. Práce probíhaly velmi klidně, rychle a čistě. Velká spokojenost, Moc děkujeme"

( výměna plovoucí podlahy za vinylovou v panelovém bytě, plocha 31 m2 )


Stanislava P.

"Požadavek na pokládku PVC v bytě jsem zadala 2. 8. 2021 a během hodiny mi přišla nabídka. K realizaci došlo již 7. 8. Jsem maximálně spokojená s kvalitou provedení. Chválím též korektní a rychlé jednání. Firmu všem vřele doporučuji"

( pokládka PVC v bytě )

Kontakt

Podlahy Amalka
V Horkách 1404/13
140 00 Praha 4 - Nusle

Sídlím v Praze, ale jsem připraven přijet zvelebit Váš domov kamkoliv, celá ČR

tel.: +420 704 105 427

E-mail: PodlahyAmalka@gmail.com

IČ: 10972609

Napište nám

* - povinné pole